Konsultacje Społeczne w Sprawie linii 2x 400 kV – Rokietnica musicie być z nami

Witajcie to bardzo ważne dla całej naszej gminy a także dla ludzi zagrożonych wyburzeniami co jeszcze nie zdarzyło się w naszej gminie!!! Prośba – bądźcie z nami !!!!

Są ludzie którzy z uporem maniaka będą na wszystkie możliwe sposoby zgłaszać do projektowania przebieg linii 2x400kV przez nasze domy. I takie warianty zgłosili pod nazwą Wariant 1 Bis i Wariant 1 Prim. Dokładnie na wprost przed oknami mieszkańców ulicy Agrestowej w Bytkowie, Spokojnej w Rokietnicy, potężne brzęczące słupy z prądem pod niewyobrażalnie gigantycznym napięciem.

Drodzy Państwo, proszę przeczytać:
http://liniapilaplewiska.pl/spotkanie-informacyjno-konsulta

15 września o godz. 19.00 w Gimnazjum w Rokietnicy odbędzie się spotkanie Wykonawcy linii z ZAINTERESOWANYMI przebiegiem w wariancie W1 PRIM i W1 BIS.

Musimy tam być WSZYSCY. W Bytkowie musi być tak pusto jaki kiedyś gdy w telewizji puszczano „Niewolnicę Izaurę”. Idziemy się wypowiadać, każdy z nas, zgłaszać sprzeciw jak bardzo ten pomysł jest zły. Tak jak niegdyś zła była koncepcja budowy śmieciowiska i dzięki tłumom na spotkaniach i oddaniu sprawie przez Was, nam się udało!

Proszę zapisać datę 15.09 g.19.00 Gimnazjum. Powiadomić i przybyć z sąsiadami.

To są konsultacje z Wykonawcą linii.

Zapraszam Adam Michta w imieniu Stowarzyszenia „Wokół Nas” ale także zrzeszenia większości stowarzyszeń na naszym terenie.